Jasniejszy Uśmiech Na Letni Czas Z Kosmetykami Stomatologicznymi

Niezależnie od tego, czy poszukujesz jaśniejszego uśmiechu z wybielaniem zębów i fornirów czy potrzebujesz wymianę brakujących zębów na implanty stomatologiczne, stomatologia estetyczna pomaga tworzyć estetyczny uśmiech. Każde lato ludzie starają się kształtować i uzdrowić. Często polega to na wykorzeniu złego nawyku, począwszy od trybu wysiłkowego lub pożywienia. Poprawa zdrowia i dobrego samopoczucia jest wspólnym celem dla tych, którzy starają się poprawić swój wygląd na plaży. Przygotowując się na letnią pogodę, nie zapominaj o dbaniu o zdrowie stomatologiczne.

Naprawa uszkodzonego lub nudnego uśmiechu jest prosta z nowoczesną stomatologią. Jeśli chodzi o stomatologię kosmetyczną, dostępne są liczne zabiegi stomatologiczne zwiększające uśmiech, które umożliwiają nawet najbardziej uszkodzone zęby w jasny, piękny uśmiech. Od zabiegów wybielania zębów do fornirów i implantów dentystycznych, aby zastąpić brakujące zęby, dentysta w Houston może pomóc Ci z łatwością przejść do sezonu letniego z bardziej ufnym, oszałamiającym uśmiechem.

Uśmiech Hollywood z licami

Jeśli zęby są popękane, poplamione, nierówne lub rozdrobnione, okleiny mogą być idealną opcją do przekształcania najbardziej uszkodzonego uśmiechu. Te cienkie, porcelanowe muszle są zaprojektowane specjalnie przez dentysty, aby idealnie pokryć i dopasować swój naturalny uśmiech, aby zapobiec jak największej wady dentystycznej, w tym plam i pęknięć. W niektórych przypadkach licówki są nawet żywotną alternatywą dla szelek. W porównaniu do wielu opcji leczenia, okleiny będą trwać długo, nawet 20 lat i poprawić wyrównanie uśmiechu, obejmując uszkodzone lub zniekształcone zęby.

Implanty zastępują brakujące zęby

Zarówno estetyczne jak i funkcjonalne, implanty stomatologiczne są sztuczną wymianą zębów, która pozwala czuć się atrakcyjnie, mówić, śmiać się i jeść bez trudności. Kilka powodów wyboru implantów dentystycznych do przywracania uśmiechu to:

* Ulepszony wygląd

* Konserwacja kości

* Zachowanie zęba

* Sprawdzona jakość

* Doświadczcie ścisłego, bezpiecznego dopasowania

* Może wyeliminować dyskomfort często związany z wadliwymi protezami

Implanty są tak dobrze zaprojektowane, że utrzymują zdolność do naśladowania wyglądu naturalnych zębów, dzięki czemu implanty stomatologiczne są idealnym rozwiązaniem zastępującym brakujące zęby.

Wybielanie zębów

Nierzadko przez lata picia herbaty i kawy lub złych nawyków, takich jak palenie, stopniowo powodują przebarwiony uśmiech. Z wybielaniem zębów, eliminując plamy i poprawiając naturalną białość, może wydawać dramatyczne efekty nawet w ciągu godziny. Bielenie zębów w biurze wykonywane przez profesjonalnego stomatologa wymaga zastosowania żelu bielącego do zębów i aktywacji roztworu wybielającego specjalnym oświetleniem przez około 30 minut.

Gdy żel wybielający penetruje plamy, spłukuje. Twój dentysta dostarczy Ci tacki, które są specjalnie dopasowane do zębów, aby można było kontynuować proces bielenia w domu przy użyciu mniej wydajnego żelu. Używając żelu i tacek regularnie, możesz dotknąć i kontynuować proces bielenia. Lub, jeśli po kilku latach zauważysz, że zęby zacierają się, możesz użyć tac i żelu, aby ponownie wybielać, bez konieczności postępowania w biurze.

Stomatologia estetyczna może dostarczyć wiele korzyści dla Twojego uśmiechu. To lato, zobowiązanie do uzyskania zdrowego, bardziej pewnego siebie uśmiechu. Porozmawiaj ze swoim dentystą w Houston o stomatologii estetycznej, Twoich celach leczenia, a które opcje mogą być najlepsze dla zębów. W zaledwie jednym spotkaniu, możesz usłyszeć jaśniej latem tego lata.