Jak się dowiedzieć, czy twój makijaż jest wolny od okrucieństwa?

makijaż

Oto wszystko, czego potrzebujesz, aby zapytać firmę, kontaktując się z nimi, a także kilka wskazówek. E-mail najlepiej nawiązywać kontakt z firmą, ponieważ dział obsługi klienta jest przeszkolony w zakresie wszelkich pytań, w tym testów na zwierzętach. Kontaktowanie się z firmą na Twitterze lub Facebooku na temat testów na zwierzętach jest często kiepskim wyborem, szczególnie w przypadku dużej firmy. Jest szansa, że będziesz rozmawiał z osobą odpowiedzialną za media społecznościowe, tj. Osobą, której zadaniem jest marketing. Nie obsługa klienta. Facebook powinien być ostatecznością i zapomnieć o Twitterze. Czasami niektóre strony pozwalają na kod na bonus jeżeli skontaktujesz się z obsługą klienta. Jest to inny kod na bonus jak naprzyklad w kasynie online, ale ostatecznie coś wartościowego.

Pytanie 1: Czy testujesz na zwierzętach w dowolnym momencie podczas produkcji swoich produktów?

Pierwszą rzeczą, którą chcesz wiedzieć, jest to, czy firma sama przeprowadza testy na zwierzętach, czy to ich gotowych produktach czy składnikach. Większość firm obecnie nie testuje samych zwierząt, ale jest to podstawowe pytanie, które należy zadać.

makijaż

Pytanie 2: Czy twoje składniki są testowane na zwierzętach przez twoich dostawców?

To tutaj może odbywać się wiele testów na zwierzętach. Niektóre firmy nadal współpracują z dostawcami, którzy testują zwierzęta. Natomiast firmy bez okrucieństwa często wymagają podpisanego oświadczenia od swoich dostawców świadczących o braku testów na zwierzętach.

Pytanie 3: Czy jakikolwiek strony trzeciej testują na zwierzętach w twoim imieniu?

Wynajmowanie firmy zewnętrznej, która testuje zwierzęta (to nie jest dostawca), jest możliwe, szczególnie jeśli chodzi o testy na zwierzętach w innych krajach, co prowadzi nas do następnego pytania …

makijaż

Pytanie 4: Czy testujesz na zwierzętach, gdy wymaga tego prawo?

Testy na zwierzętach są obowiązkowe w Chinach kontynentalnych dla zagranicznych firm. Gdy kontaktujesz się z firmą w tej sprawie, możesz również zapytać ich, czy prowadzą sprzedaż detaliczną w Chinach kontynentalnych. Hongkong jest zwolniony z przepisów dotyczących testowania zwierząt, więc chcesz się upewnić, że zapytasz ich o „Chiny kontynentalne”. Po co pytać firmy, czy sprzedają w Chinach kontynentalnych, a nie w innych krajach, w których testowanie na zwierzętach jest wymagane przez prawo? Ponieważ Chiny są największym i najszybciej rozwijającym się rynkiem kosmetyków, a większość dużych firm jest nimi bardzo kuszona. Ponadto, musisz mieć mnóstwo funduszy, aby poradzić sobie z tym rynkiem, więc małe i lokalne firmy nie

mają tendencji do sprzedaży detalicznej w Chinach. Ale nigdy nie znasz wielkości firmy lub jeśli są one wspierane przez większą firmę, więc zadaj to pytanie niezależnie i nie zakładaj niczego.

Pytanie 5: Czy jesteś własnością innej firmy?

To pytanie jest opcjonalne. Często wolę sam prowadzić badania przed skontaktowaniem się z firmą. Jeśli są własnością innej firmy, poproś firmę macierzystą o te same pytania. Możesz pominąć ten krok, jeśli firmy macierzyste, które nie są wolne od okrucieństwa, nie złamią tego za Ciebie.